Klima Servisi2018-11-14T19:23:32+00:00
İSTANBUL’UN HER BÖLGESİNE SATIŞ VE SERVİS DESTEĞİ İÇİN, ÜCRETSİZ KEŞİF TALEBİNDE BULUNUN

KLİMA SERVİSİ

2008 yılından itibaren klima 7/24 kesintisiz klima servis hizmeti sunan firmamız Erikin Mühendislik, İstanbul’un her noktasına hizmet sağlamaktadır.

İşinde uzman, pratik çözümler sunabilen ve daima müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden servis personelimiz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için hep daha iyisini yapmayı hedeflemektedir.

Klimanızın Bakımını Yaptırmayı İhmal Etmeyiniz !

Klima bakımları insan sağlığı için önemlidir. Klimanın kullanıldığı alanlarda gözle görülmeyen tozlar, partüküller klima önünde bulunan filtrelerden geçerek,zamanla evaparatör / kondanser (iç ünite) üzerine yapışarak recine halini almaktadır. İç ünite drenaj tavasında uzun süre kaldığında da lejyoner hastalığı olarak bilinen bakterinin oluşması için en uygun zemini hazırlar.Bu hastalık yüksek ateş ile ölümcül sonuçlara neden olabilmektedir.Şayet periyodik bakımları yapılması durumunda  bu durumun önüne geçilmekte ve cihaz performansı direkt etkilenmektedir. Hijyenik açıdan hem de cihazınızın ömrünün uzun olması açısından özel kimyasallar  ilaçlar ile firmamızca yapılmaktadır. Klima bakımı düzenli bir şekilde yılda bir kere uygulandığı zaman cihazların arızalanmasının önüne geçilmesi için yüksek tedbir alınmış olur. Cihazınızın sorunsuz çalışması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir, aksi durumda;

* Performansı düşer.
* Enerji sarfiyatı %40 artar.
* Hoş olmayan kokular gelir.
* Kompresörü düzensiz çalışacağından ömrü azalır. Kısa vadede maliyetlerin artmasına neden olur.
*Klimanız ideal filtreleme yapamayacağından toz, partiküller ortamda kalır, pnömoni ve küf mantarları oluşur.Fibromiyalji,baş ağrısı,sinüzit, kronik yorgunluk, burun kanaması, yüz felci, alerji ve lejyoner gibi hastalıklara neden olur.
* Drenaj sisteminde oluşan tıkanmalar su sızıntılarına neden olur. Masraflı tadilatlara yol açar.
* Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmeler daha büyük arızalara neden olur.
Periyodik bakım cihazınızda daha az arıza daha az enerji tüketimi, optimum performans daha uzun ekipman ömrü daha iyi hava kalitesi ve konfor sağlamaktadır.

Whatsapp